×
ANASAYFA WEB TEKNOLOJİLERİ İNTERNET HİZMETLERİ ELEKTRONİK ÇÖZÜM SİSTEMLERİ U TİCARET ÇÖZÜMERİ TEKNOLOJİ DANIŞMANLIĞI KARAR PATRON ÇÖZÜMLERİ REFERANSLARIMIZ İLETİŞİM

WEB TEKNOLOJİLERİ

YAZILIM

0’dan 1’e yazılım çözümleri

20 yıllık tecrübemizle, web sitesi ya da web uygulamaları için yazılımlar geliştirip mevcut yazılımınızdaki hataları gideriyoruz. Sitenizde kullandığınız yazılımsal sorunlar için çözüm geliştirirken firmanıza özel yazılım desteği sağlıyoruz.

TASARIM

İnternette yer almak istediğinizde, sıfırdan bir web sitesi tasarlama veya mevcut web sitenizi güncellemeniz için görsel ve yazılım alanında çözümler sunuyoruz.

ARAYÜZ

Web siteniz için isteğe bağlı kullanıcı arayüzü tasarlıyor, görüntü işleme, görüntüleri istenen resim ya da video formlarına getirebilmeniz için multi media çözümleri, renk ayrım çözümleri hizmeti veriyoruz.

GÜVENLİK

Hizmetlerimiz arasında web siteleri veya kurumsal firmalar için güvenlik duvarı, yazılım ve donanıma dair özel çözümleri bulabilirsiniz. Yayındaki web siteleriniz için ya da firmanızın iç ve dış saldırılara karşı gerekli tedbirlerin alınmasında ve raporların hazılanmasında teknoloji danışmanlık sağlıyoruz. Kurumsal şirketler için güvenlik kamera sistemlerinin kurulumu, düzenlemesi; telefon santrallerinin dijital hata ve saldırılara karşı gerekli güncelleme hizmeti veriyoruz.