×
ANASAYFA WEB TEKNOLOJİLERİ İNTERNET HİZMETLERİ ELEKTRONİK ÇÖZÜM SİSTEMLERİ U TİCARET ÇÖZÜMERİ TEKNOLOJİ DANIŞMANLIĞI KARAR PATRON ÇÖZÜMLERİ REFERANSLARIMIZ İLETİŞİM

İNTERNET HİZMETLERİ

WEB SİTESİ

Günümüz kriterlerine uygun son teknoloji HTML 5, CSS, AMP uyumlu, özel tasarım, statik ya da güncellenebilir web sitesi tasarım ve yazılımlarımız ile kurumsal siteninizi dijital dünyada rekabete hazır hale getiriyoruz.

Web setinizle ilgili isim (kayıt), Alan Adı - Barındırma problemleri konusunda çözümler sağlamaktayız. E-mailleriniz kara listeye girdiyse ya da e-mail atamıyorsanız sizlere teknolojik destek veriyoruz.

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya ile ilgili güncelleme veya sosyal medya hesaplarınızın yönetimini sizin yerinize gerçekleştiriyoruz. Sosyal medya hesaplarınızda yayınlayacağınız günlük, haftalık görsel paylaşımlar ekibimiz tarafından hazırlanıp yayınlanmaktadır.

Teknoloji konusunda yatırım yapmak istiyorsunuz, fakat hangi alanda, hangi konuda, nasıl bir altyapı hizmetiyle ne kadar maliyetle karşılaşabileceğinizi bilmediğiniz durumlarda 20 yıllık tecrübesiyle teknoloji danışmanlarımız size internet üzerinden rapor sunuyor ve yüz yüze teknoloji danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

AMAZON ÇÖZÜMLERİ

Amazon gibi büyük açık sistemlerde şirketinize ya da şahsına uygun Linux tabanlı çözümlerde kuruluş, aktivasyon, uygulama kurulumu veya modülasyonlar açık sistemlerine dayalı alt yapısal çok şirketli paylaşım yapıları oluşturmanın yanında bulut servisleri için teknolojik çözümler sunuyoruz.

UNIX / LINUX TEMELLİ ÇÖZÜMLER

Açık sistemlere dayalı ağırlıklı olarak FreeBSD Unix işletim sistemi alt yapısıyla yerel ya da geniş ağ bant yapısına uygun kuruluş ve konfigüre ederek, mevcut Unix ya da Linux yapınızda meydana gelen sorunları gideriyoruz.